У День Києва Хрещатиком пройшлась сотня “скотчів”

Близько сотні майже однакових собак крокували напередодні Хрещатиком. Парад шотландських тер’єрів уже традиційно проводять на День міста. Із кумедними чотирилапими знайомилася Катерина Сривкова.

Сімейна вечірка просто неба під традиційну музику країни, що є батьківщиною породи цих песиків. Тут переважно чорні та білі хвости. Парад об’єднує власників – двох порід, виведених у Шотландії: власне шотландських тер’єрів та тер’єрів вест хайленд уайт.

“Шотландські тер’єри – скотч тер’єри – бувають пшеничного кольору, не чисто білі, а пшеничного, і чорні. Вест хайленд вайт тер’єри – вони тільки білі. Мені хочеться зробити так, щоби в Києві люди бачили, що Київ – місто “дог френдлі” – говорить Юлія Перлова, організатор Black & White параду.

Ці двоє красенів, пшеничний Добриня та чорний Дерек, ні на крок не відходять від пані Алли. Кілька років тому жінка втратила свою улюбленицю, і більше заводити песиків не хотіла – через надто сильну тугу. Та перед цими двома – не встояла.

“Я отямилася вже коли вони були у хаті. Незважаючи на те, що це одна порода, абсолютно різний характер. Такий, дуже бойовий, у Добрині, і такий дуже виважений у Дерека”, – говорить Алла, учасниця параду.

“Нам вони дуже подобаються. – Тому що вони маленькі і дуже гарні”.

А ось така на вигляд – мрія Маргарити. Дівчина хотіла собаку понад усе. Каже: зараз у них особливі стосунки: м’ячик – ледь не єдине, що може надихнути Матильду на бігання.

“Взагалі Матільда дуже лінива. Вона тільки котів не любить. Тіки оце якщо коти, то бігає, а так плететься позаду нас. Дуже довго її чекаємо, але дуже сильно любимо”, – говорить Маргарита, учасниця параду.

Більшість учасників заходу причепурилися у традиційних шотландських кольорах. Та де-хто відійшов від традиції.

“Мы оделись, чтобы нас не путали с мальчиком. Поэтому мы решили сшить костюм не шотландский, а в вишенку, чтобы понимали, что это девочка”.

Цей парад влаштовують уже вдруге, та планують зробити його традиційним – спеціально до дня народження столиці.

https://podrobnosti.ua/2300026-u-den-kiva-hreschatikom-projshlas-sotnja-sobak.html