У cтолиці виставили на аукціон чотири перехоплюючі паркінги

У КМДА зазначили, що аукціон оголосило КП “Київтранспарксервіс”, паркінги поблизу наступних станцій: “Теремки”, “Видубичі”, “Академмістечко” та “Сирець”.

Загальна кількість місць для паркування становитиме 820 паркомісць, приймати заявки будуть до 1 грудня, а сам аукціон відбудеться на наступний день – 2 грудня.

Де розташують паркінги:

  • Голосіївський район, вул. Камишинська, зона паркування на 193 паркомісця, що включає 174 місця для платного паркування, а також 19 спеціальних місць для безоплатного паркування для осіб з інвалідністю.
  • Голосіївський район, просп. Глушкова (біля ст. м. «Теремки») зона паркування Києва на 50 паркомісць, що включає 45 місць для платного паркування та 5 – спеціальних;
  • Шевченківський район, на перетині вул. Тираспольської та вул. Щусєва (вул. Тираспольська, 12),  зона паркування на 137 паркомісць, що включає 123 місця для платного паркування та 14 – спеціальних місць;
  • Святошинський район, просп. Палладіна, 31 (перехоплюючий), зона паркування на 440 паркомісць, що включає 396 місць для платного паркування і 44 – спеціальних.

 

Перехоплюючі паркінги для Києва – є нововведенням, адже міська влада оголосила про їх будівництво лише нещодавно, у вересні цього року.

Плани розбудови перехоплюючих паркінгів є і в проєкті Генплану столиці. За задумом розробників Генплану, міська електричка має об’єднати станції метрополітену, а у місцях їхнього перетину мають побудувати комплексні пересадочні вузли, де передбачені й перехоплюючі паркінги.

Джерело: Вечірній Київ