У Чорнобилі відбудеться концерт-реквієм до роковин техногенної катастрофи

5 квітня о 23 годині у Чорнобилі відбудеться «Концерт-реквієм «Чорнобиль – біль серця нашого». Про це розповів заступник голови ВГО «Асоціація «Афганці» Чорнобиля» В’ячеслав Кукоба, під час прес-брифінгу в Українському кризовому медіа-центрі.

До 30-х роковин аварії на ЧАС у Києві відбудеться чимало меморіальних заходів. Зокрема, 19 квітня о 16 годин у Києві у Національній бібліотеці України імені В. І. Вернадського відкрилася  фотовиставка, присвячена 30 річниці аварії на ЧАЕС, розповів Олександр Маматов, голова Всеукраїнської профспілки військовослужбовців, ветеранів та учасників бойових дій. «Фотохудожники місяць провели у Чорнобилі. Це останні фотографії, там є дуже унікальні знімки, котрі ще ніколи не публікувалися», – зазначив Олександр Маматов.

За словами голови Всеукраїнської профспілки військовослужбовців, ветеранів та учасників бойових дій, на сьогодні ліквідатори аварії на ЧАКС 1 категорії забезпечені пільгами. Але ті, хто належить до 4 категорії, потребують допомоги, оскільки частина пільг призупинена. Особливо багато питань щодо дітей-чорнобильців

Вечірній Київ

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply