У “Центрі мікрохірургії ока” провели аудит

Попередній аудит Київської адміністрації виявив низку зловживань керівництва у “Центрі мікрохірургії ока”.

Про це повідомляє сайт КМДА.

“Аудит виявив неефективну господарську діяльність керівництва лікарні, низку порушень і проблемних питань, які створюють передумови для існування корупційних схем і зловживання службовим становищем посадовими особами закладу”, – йдеться  повідомленні.

Зокрема, однією з проблем у “Центрі мікрохірургії ока”” у 2013-2014 роках стала монополізація страхової компанії “САТІС” (серед інших страхових компаній її частка в загальному обсязі страхових внесків становить 98%).

“Причиною такої ситуації стало створення суб’єктивних умов для обов’язкового укладання хворими договорів із зазначеною страховою компанією внаслідок узгодженої поведінки окремих лікарів і керівництва лікарні”, – йдеться у повідомленні.

Також виявлено порушення при проведенні закупівель за рахунок спеціальних коштів, та махінації з безкоштовним (за рахунок особисто придбаних пацієнтами витратних матеріалів) і платним лікуванням хворих.

Зокрема, більше ніж утричі завищена вартість витратних матеріалів, які сплачують хворі у складі страхового платежу СК “САТІС”.

Крім того “Центр мікрохірургії ока” через необґрунтований розрахунок надходжень втратив близько 2,7 мільйона доходів спеціальних коштів.

Також лікарня навмисно викривлювала статистичну звітність – зокрема, вдвічі зменшувала кількість прооперованих хворих за рахунок платних послуг.

У зв’язку з цим Комісія з перевірки лікарні звернулася до прокуратури з метою перевірки всіх вищезазначених порушень, а також попередила керівництво про невиконання одразу кількох положень трудового контракту, що призведе до його розірвання.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply