У Білорусі в мережу “злили” особисті дані тисячі силовиків, причетних до насилля над протестувальниками

Білоруський Telegram-канал Nexta опублікував дані 1 003 працівників Міністерства внутрішніх справ Білорусі, серед яких члени ОМОНу та підрозділу «Алмаз».

У списку вказані силовики, які, за словами авторів, причетні до силового розгону протестів і побиття громадян.

 

Nexta пояснює, що канал отримав базу даних від «кіберпартизанів». «Ніхто не залишиться анонімним навіть під балаклавою», — йдеться в повідомленні.

У таблиці імена та прізвища, дати народження, звання та відділення МВС, де служать працівники. Також вказані місця прописки силовиків, ID та номери телефонів. Канал обіцяє продовжити публікацію даних, якщо людей продовжать затримувати. Підписників просять допомогти з розвитком бази.

В МВС Білорусі вже відреагували на публікацію й обіцяють покарати всіх причетних. «В органів внутрішніх справ Білорусі є всі засоби і технології, які дозволять встановити та притягнути до відповідальності більшість винних у витоку даних», — заявила прессекретарка МВС Ольга Чемоданова російському агентству РИА Новости.

Джерело: https://babel.ua/news/51429-u-bilorusi-v-merezhu-zlili-osobisti-dani-tisyachi-silovikiv-mvs-obicyaye-pokarati-prichetnih