Вибори, Левченко, Пилипишин, 223 округ

Твіт Більше 900 жінок візьмуть участь у виборах до Київради

Згідно даних, що розміщені на сайті ЦВК, у виборах до Київської міської ради візьмуть участь 2 847 кандидатів: 1934 з них чоловіки, а 913 – жінки

Про це повідомляє громадську мережа ОПОРА.

Таким чином, загалом жінки складають близько 32% від усіх кандидатів. Проте тотальну більшість виборчих списків очолюють все ж чоловіки.

Зазначимо, що відповідно до ч. 3 ст. 4Закону України “Про місцеві вибори»:«Усі кандидати у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости, зареєстровані у встановленому цим Законом порядку (далі – кандидати), мають рівні права і можливості брати участь у виборчому процесі відповідних місцевих виборів. Представництво осіб однієї статі у виборчих списках кандидатів у депутати місцевих рад у багатомандатних виборчих округах має становити не менше 30 відсотків загальної кількості кандидатів у виборчому списку. Усі місцеві організації партій – суб`єкти виборчого процесу мають рівні права і можливості брати участь у відповідному виборчому процесі у порядку та в межах, встановлених цим Законом”.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply