Ціна на воду значно підніметься?

Нові тарифи повинні бути розглянуті Нацкомісією з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг

В “Київводоканалі” були озвучені нові тарифи на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для споживачів на 2020 рік. Про це повідомляє телеканал “Київ ТБ”

Тепер жителі приватного сектора платитимуть за водопостачання 25,13 грн за куб. м, а жителі багатоповерхівок – 27.49 грн за куб.м.

“Основною складовою нашого тарифу є електрична енергія, яка по факту виросла вже на 13%. Безумовно, у нас збільшується оплата податків, тому що триває оформлення земельних ділянок. Важливою складовою є зміна вартості реагентів, які допомагають нам обробляти воду, яка також зростає”, – гендиректор ПАТ АК “Київводоканал” Дмитро Новицький.

Ще одним фактором зростання тарифу є збільшення зарплати співробітників. Також потрібне фінансування планових робіт, оскільки в наступному році ремонтів побільшає на 23% так як 80% комунікацій вичерпали термін експлуатації.,

“Я переконаний, що це буде зроблено, тому що кожне підприємство хоче максимально (підняти тариф – KV), але ми повинні розуміти, що питання тарифів повинні бути порівнянними з доходами людей. Фахівці попрацюють з розрахунками, і, я думаю, буде знайдений оптимальний варіант “, – прокоментував ситуацію заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.

Слід зазначити, що ці тарифи ще не були затверджені, і цілком можливо, що вони будуть менше, ніж запропоновані “Київводоканалом”, оскільки розрахунки повинна розглянути Нацкомісія з держрегулювання в сфері енергетики і комунальних послуг.

https://kiev.politeka.net/ua/kiev/1038836-ceny-na-vodu-vzletjat-skolko-budut-otdavat-kievljane-po-novomu-tarifu/