Церква не підтримує марш збоченців

Православна церква України не підтримує так званий “Марш рівності”, який відбудеться 23 червня у Києві.

Про це повідомила прес-служба ПЦУ.

“Православна Церква України не підтримує подібних заходів. Ставлення до них залишається незмінним та відображене у Декларації, яку ще 2007 року ухвалила Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій”, – зазначила прес-служба.

Згідно з Декларацією “Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)”, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, до складу якої входять представники християнських, мусульманських та іудейських конфесій, виступає категорично проти законодавчого встановлення в Україні одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти пропагування одностатевої сексуальності.

“При цьому в Раді не підтримують дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але виступають категорично проти того, щоб гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні й корисні для суспільства й особистості. Ми проти того, щоб гомосексуалізм пропагувався як варіант норми статевого життя і щоби держава заохочувала своїх громадян до одностатевих сексуальних стосунків”, – зазначено у декларації.

https://vgolos.com.ua/news/tserkva-ne-pidtrymuye-marsh-rivnosti_1005088.html