Небесна Сотня, меморіальний комплекс, пам'ятник

Триває конкурс ідей Меморіального комплексу Небесної Сотні

Міністерство культури України та Київміськадміністрація прийняли рішення провести Всеукраїнський конкурс з визначення найкращої ідеї Меморіального комплексу Небесної Сотні. Про це заявив міністр культури України Євген Нищук.

«Люди своїм способом, народним, вже створюють пам’ятники. Тому ми не можемо довго затягувати з створенням Меморіалу. Завдання держави – об’єднати ініціативу людей і направити її в законне русло, з залученням експертів. Головна мета конкурсу – залучити як експертів, так і велика кількість людей, які повинні визначити кращий проект», – зазначив Нищук, якого цитує «Сьогодні».

За словами голови КМДА Володимира Бондаренка, влада розглядає можливість перетворити весь Майдан і територію навколо площі у величезний меморіальний комплекс.

Заявки на участь в конкурсі бажаючі зможуть подати з 15 травня до 16 червня. Експерти, у свою чергу, будуть визначати, можливо той або інший проект втілити в реальність.

Фінансувати будівництво Меморіального комплексу Небесної Сотні будуть з допомогою благодійників – для цього влада відкриють спеціальний благодійний рахунок.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply