Попов, реконструкція, проспект перемоги, ремонт

Третина проспекту Перемоги обійшлася в 130 мільйонів гривень

Наразі на проспекті Перемоги, де з квітня 2013 року відбувається реконструкція, завершено лише близько 30% робіт. При цьому кошторис робіт вже перевищив планку у 130 мільйонів гривень. Про це заявив голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов після огляду місця проведення робіт.

«Ми зробили третину проспекту Перемоги. Це більш як 3 км. – скзав Попов, – Одночасно з реконструкцією проїжджої частини проводилися роботи з реконструкції і пішохідної дороги та підземних переходів». На запитання, як фінансуються роботи, голова КМДА відповів, що зараз будівельні компанії працюють в борг, а виплачувати кошти за реконструкцію буде вже в наступному році.

У наступному році Попов пообіцяв виконати не меншу частину роботи, хоча згідно з планом робіт уся реконструкція має бути завершеною до кінця 2014 року.

Усього план реконструкції передбачає прокладення трьох шарів асфальтобетонного покриття на ділянці в 11,5 км., реконструкцію 17 підземних переходів та близько 15 тис. кв. м. тротуарів. На сьогодні в стані готовності перебуває тільки 3,6 км. ділянки (31 %).

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply