Тренінги з безпеки анонсували у метро в Києві

У Києві на ще одній станції метро відбудуться чергові тренінги з безпеки. Програму анонсували в комунальному підприємстві “Київський метрополітен”, передають “Коментарі”.

У столиці вже проводили аналогічні заходи на станціях метро “Золоті ворота” та “Театральна”. Цього разу тренінги з безпеки проведуть на станції метро “Героїв Дніпра” у четвер, 11 серпня. З киянами та гостями столиці працюватимуть медики, сапери, рятувальники та психологи Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Взяти участь у навчаннях можуть усі охочі. Для цього не потрібна попередня реєстрація.

Під час тренінгу учасників научать, як себе вести під час повітряної тривоги та які речі брати із собою в укриття. Експерти розкажуть про вибухонебезпечні предмети, їхні види та дії під час виявлення. Також на заході покажуть, як надається перша домедична допомога при кровотечах і вибухових травмах.

В рамках лекцій також можна буде дізнатися, де сховатися від ворожих обстрілів та як подолати ступор, страх, паніку або тривогу. Також можна буде навчитися, як правильно організувати укриття в будинку або в офісі.

Джерело: Comments.ua