Транспортну модель Києва розроблятиме німецька компанія А+S

Транспортну модель Києва та його приміської зони  розроблятиме український підрозділ німецької компанії A+S Consult GmbH FuE. Відповідну угоду з ТОВ «А+С Україна» уклав Департамент містобудування та архітектури за результатами відкритих торгів, повідмляє прес-служба КМДА.

У рамках співпраці з ТОВ «А+С Україна» буде розроблена базова комп’ютерна прогнозна транспортна модель індивідуального та громадського транспорту: вуличного (автобус, тролейбус, трамвай)  та позавуличного (метрополітен, електрифікована залізниця, швидкісний трамвай, фунікулер), на території Києва та приміської зони.

Для впровадження цієї моделі буде створено спеціальне програмне забезпечення – інформаційна система «Транспортна модель Києва» (ІС ТМК) на базі платформи PTV Visum. Над розробкою моделі працюватимуть спеціалісти – тренери PTV, які мають успішний досвід розробки транспортних моделей міст з населенням більше 3 мільйонів мешканців.

Сама ж розробка транспортної моделі буде здійснюватися у тісній співпраці з експертами Світового банку.

За словами головного архітектора Києва Сергія Целовальника, наявність транспортної моделі у столиці допоможе уникнути помилкових рішень при проектуванні великих інфраструктурних об’єктів.

«Києву давно потрібен  інструмент, який дозволяв би приймати обґрунтовані містобудівні рішення. Роками рішення про те, які розв’язки потрібно будувати у місті, приймалися з огляду на «зручність» для перших осіб держави. Не досліджувався і вплив будівництва тих чи інших об’єктів на транспортну ситуацію. Наявність транспортної моделі дозволить прораховувати можливі ризики та уникати в подальшому помилкових рішень. Столиця зможе розвиватися збалансовано», – зазначив Сергій Целовальник.

Довідково: Німецька компанія A+S Consult GmbH FuE є інноваційним проектним інститутом, який спеціалізується на трансфері німецьких технологій в області транспортного проектування, їх локалізації та адаптації до умов країн пострадянського простору. Компанія працює на ринках України, Білорусі, Росії, Казахстану та інших країн з 2003 року і має значний досвід роботи та успішно реалізовані проекти. Крім того, A+S Consult GmbH FuE виконує весь комплекс робіт з транспортного планування, моделювання, проектування об’єктів дорожньої інфраструктури, а також комплексної візуалізації.

У світі клієнтами A+S є швейцарські та австрійські федеральні залізниці, Volkswagen AG, Уряд землі Баден-Вюртенберг.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply