Топ-7 продуктів, які не можна їсти на голодний шлунок

Тости з бананами

Тости з бананами

1. Кава

Багато хто вважає, що кава – найкращий початок дня. Вона допомагає організму підбадьоритися і заряджає енергією. Однак все це справедливо лише в тому випадку, якщо ви не п’єте каву на голодний шлунок. Інакше кофеїн починає дратувати слизову шлунка та інших органів травної системи, що призводить до болів в животі і погіршення загального самопочуття. А якщо постійно пити каву на голодний шлунок, то наслідки можуть бути ще гіршими – від гастриту до виразкової хвороби.

2. Цитрусові

Забудьте про склянку апельсинового або будь-якого іншого цитрусового фрешу до сніданку. У цих сонячних фруктах міститься багато кислоти, яка потрапляючи в ваш голодний шлунок, тут же починає роз’їдати його, викликаючи печію. А ось вже після сніданку стакан освіжаючого соку буде вельми до речі.

3. Йогурт

Прийнято вважати, що йогурт – один з найкращих продуктів для сніданку. Однак його пряме призначення полягає в тому, щоб поставляти в організм корисні бактерії, які допомагають травним процесам. А оскільки перетравлювати в голодному шлунку нічого, то ніякої користі від такого сніданку не буде. Хоча й шкоди теж.

4. Сирі овочі

Причина, по якій фахівці не рекомендують їсти сирі овочі натщесерце, все та ж кислота, що дратує слизову шлунка. Тому на сніданок краще їсти приготовані

5. Холодна вода

Ми вже багато разів писали про користь чистої води для нашого організму, особливо якщо пити її натщесерце. Однак щоразу робили обмовку, що вода повинна бути кімнатної температури або трохи теплою. А ось холодна вода для порожнього шлунку доведеться зовсім недоречною – вона не принесе ніякої користі, а лише сповільнить травні процеси в організмі.

6. Солодощі

Звикли починати день зі свіжої випічки або десертів? Доведеться відмовитися від цієї звички: зранку ваша підшлункова залоза зовсім не готова переробляти таку кількість солодощів, так що різкі скачки цукру в крові вам забезпечені. А там і до діабету рукою подати.

7. Банани

Ну а банани-то чим не догодили? Вся справа в тому, що цей тропічний фрукт досить повільно перетравлюється, і якщо їсти його на порожній шлунок, можуть виникнути проблеми з травним трактом. А це нам абсолютно не потрібно, особливо якщо попереду довгий робочий день.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply