Томенко запропонував депутатам скинутися грошима на працевлаштування Яценюка

112.ua

Нардеп від БПП Микола Томенко запропонував депутатам скинутися грошима на працевлаштування прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Про це він заявив, виступаючи з парламентської трибуни.

“Я думаю, що 11 грудня (день звіту уряду за підсумками року, – ред.) чекати не треба. Треба сьогодні думати про те, як виходити з ситуації… Уряд не просто треба змінювати, треба змінювати стратегію. Уряд не може далі вбивати країну”, – заявив Томенко.

“Я вимагаю взятися за розум, зрозуміти ситуацію, давайте гроші збирати і працевлаштовувати Яценюка. По 100 грн всі депутати дадуть. Якщо вся країна не знає, що робити з Яценюком, давайте знайдемо йому якусь роботу, змінимо стратегію, зрозуміємо, що робити країні, виберемо новий уряд і будемо працювати. Не проти Путіна, а за Україну”, – закликав депутат.

Нагадаємо, раніше з неофіційних джерел повідомлялося про те, що Яценюк може бути замінений на посту глави уряду на Наталію Яресько, нинішнього міністра фінансів.

Після виборів голова пропрезидентської фракції “Блок Петра Порошенка” Юрій Луценко анонсував “жорстку розмову” з прем’єр-міністром. “Він відповість за політику ЖКГ, за великі помилки в індексації пенсій і зарплат та інші речі, які я почув від людей на виборах”, – пообіцяв політик.

У свою чергу, Яценюк звернувся до Ради з проханням невідкладно внести пропозиції щодо кандидатур на посади в уряд. Крім того, Яценюк визнав, що “були допущені помилки”, проте пообіцяв виправити їх з новими людьми, які прийдуть у кабінет”. Прем’єр заявляв, що будуть звільнені міністри енергетики (Володимир Демчишин), охорони здоров’я (Олександр Квіташвілі) та освіти (Сергій Квіт).

Зазначимо, вчора “Народний фронт” зробив заяву про те, що плани з відставки уряду виходять від антиукраїнських сил, кінцева мета яких “влаштувати повзучий державний переворот”. На засіданні фракції депутати одноголосно вирішили, що не підтримують жодну кандидатуру на посаду прем’єра, окрім Арсенія Яценюка.

Зазначимо, прем’єр-міністр Арсеній Яценюк допускає вихід “Народного фронту” з коаліції у разі, якщо Верховна Рада проголосує за його відставку.

 

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply