Томенко: Не можна скасовувати вибори з огляду на рейтинги провладних партій

Нинішня влада повторює сумну традицію команд Черновецкого, Януковича. Про це народний депутат Микола Томенко написав у своєму блозі на Обозревателе, коментуючи призупинення Окружним адмінсудом Києва виборів до райрад.

«Для поінформованих людей було давно відомо про спільну роботу київської влади і «відповідальних товаришів» з АП щодо зриву районних виборів у столиці, що їх призначила ЦВК на 27 березня 2016 року. Власне, і рішення команди Кличка-Порошенка про їх розведення у часі з виборами міського голови та Київради підказувало, що готується черговий обман, відтермінований в часі», – вважає М. Томенко.

Він зауважив, що, звісно, можна розмірковувати про плюси і мінуси районних рад, але є важливими принаймні два аспекти цього питання.

«По-перше, майже половина киян переконана, що районні депутати повинні контролювати міську владу. А по-друге, і найважливіше – не можна скасовувати рішення про вибори з огляду на рейтинги провладних партій. Це – сумна традиція команд Черновецького і Януковича, які, щоправда, органічно зараз вмонтувалися в команду Порошенка-Кличка. І, до речі, ця сумна традиція завжди мала дуже сумний для влади фінал, простіше кажучи, – кінець!», – підсумував Микола Томенко.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply