“Той формат урочистостей — це приватна вечірка на дачі з нагоди дня народження, а не свято Незалежності”. Відома журналістка обурилась дешевим шоу на Михайлівській площі

Відома журналістка та телеведуча Марина Данилюк-Ярмолаєва у мережі “Фейсбук” висловила своє обурення рівнем та змістом організації святкування Дня Незалежності за участю президента Зеленського. Далі – пряма мова:
“Щодо танців на кістках на Михайлівській площі.
Щодо урочистостей.
У мене нема претензій як до артистів — до Саніноі, Поляковоі чи Монатіка. Хто заплатив, у того і танцюють. Але той формат урочистостей — це приватна вечірка на дачі з нагоди дня народження, а не свято незалежності.
Я спеціально перешерстила виступи Бейонсе, Пінк, Леді Гади на урочистостях національного маштабу. Завжди сукні, костюми, адекватна поведінка — труси лишали для стадіонів. Якщо це заходи за участю ветеранів чи родичів полеглих героїв, жертв теракту — сама скромність і навіть прикриті татуювання.
Але це питання до замовників, не до артистів.
Найкраще по темі виступів усе сказав Олексій Согомонов, продюсер Бумбоксу. Що соромно не за вкрадені пісні, соромно за «кабак» в часи війни… Стидно за плюшевих зайців, які махали прапором як шваброю — у той час, коли донька розвідника Ярослава Журавля, чиє життя тримав на особистому контролі наш гарант — ридала на Хрещатику з портретом батька. Поки президент свідомо загнав себе у стерильний рожевий вакуум, дитина у юні роки пізнала справжнє горе. Спражню зраду. Підступ.
У мене нема претензій до Поляковоі і Монатіка.
Я розумію заробітчан, які як під копіювальний папір пишуть пости про те, що Зеленський зшиває країну як може.
Неможливо зшити адекватну країну ветеранів, волонтерів з телеканалом “Інтер”, де учора витанцьовував Басков і Повалій. Чи телеканалом “Наш”, звідки Мураєв і Азаров учора віщили про несуттєвість самого факту незалежності.
Не зшивається держава в одну із сепаратистами, ОРДЛО, Леонідом Кравчуком, беркутами і лєнами бондаренко. Це буде нежиттєздатний монстр Франкенштейна.
Країну не зшивають, країну роблять самобутньою, успішною, сильною. Учорашній парк Шевченка і Хрещатик показали, що є у нас адекватні люди. Їх треба зшивати із трупами заради божевільних експериментів? Вони завідомо провальні. Навіть у Зеленського це знають в глибині душі, але рейтинги, рейтинги, рейтинги….
Від Зеленського не просили почтальйона печкіна і дискотеки нульових. Просто бути президентом, провести собою запит на оновлення і уж зовсім не ставати сабміссивом товариша Єрмака. Нічого більше”.