Тимошенко готова просити ЄС підписати Асоціацію без її звільнення.

Екс-прем?єр-міністр Юлія Тимошенко закликає Президента Віктора Януковича негайно скликати РНБО і прийняти рішення про підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Про це йдеться у відкритому листі Тимошенко до Президента, яке зачитав на брифінгу в Харкові її захисник Сергій Власенко.

«Я раджу і прошу вас якомога швидше зібрати РНБО і вислухати з батьківською увагою, як ви вмієте, всі сумніви вашого уряду про ускладнення відносин з Росією. Визнати, що ви розумієте їх переживання, і негайно, на засіданні РНБО, прийняти рішення про підписання Угоди про асоціацію з ЄС», – зокрема, йдеться в листі.

Тимошенко також застерігає від близьких відносин з РФ, стверджуючи, що «нагороди» у вигляді знижок на газ тощо можуть обернутися «гачками», і дає Президенту 3 поради.

Зокрема, екс-прем?єр рекомендує: «За жодних обставин не залишайтеся наодинці з Росією, оскільки в цьому форматі ви втратите все. Захистити вас може тільки Угода про асоціацію».

Також вона рекомендує не «вибивати грубо гроші із Західного світу в обмін на асоціацію» і підписувати Угоду «без торгів».

«Підпишіть угоду – і Західний світ вам все дасть сам, – зазначає Тимошенко. – Світові лідери відповідально ставляться до віри людей в європейські цінності і стандарти, та допоможуть вам не програти як політику і не втратити країну».

Також Тимошенко радить «Не комплексувати» і не тримати її в якості «політичного заручника», але водночас закликає Віктора Януковича чинити так, як він вважає за потрібне.

«Даю слово, що якщо на засіданні РНБО буде прийняте рішення про підписання угоди, я в той же день звернуся до європейських лідерів з проханням підписати її без виконання низки критеріїв, у тому числі тих, що стосуються мого звільнення. Не знаю , чи дослухаються вони до мого прохання, але слідую все, що в моїх силах, для підписання Угоди про асоціацію», – резюмувала Тимошенко.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply