“Теремки”-“Деміївська”: проєкт відновлення тунелю днями передадуть на експертизу

Як відомо, 8 грудня у Києві естрено зупинили рух між станціями “Либідська” – “Теремки”. Станції закрили на пів року у зв’язку з ремонтом перегінного тунелю.

Про це  повідомив член транспортного комітету парламенту Костянтин Бондарєв.

Під час зустрічі з начальником “Київського метрополітену” Віктором Брагінським нардеп задав кілька питань та розповів, що  цього тижня проєкт відновлення тунелю метрополітен передає на експертизу.

“Після його затвердження будуть чітко визначені строки відновлювальних робіт і їхня вартість. На сьогодні – усе за графіком. Метрополітен докладає всіх зусиль, щоб до осені кияни могли скористатися цією ділянкою метро повною мірою”, – заявив депутат.

Він нагадав, що  судові експерти надали попередній висновок про причини нещодавньої аварії на ділянці між “Либідською” та “Деміївською” – неякісні проєкт і будівельні роботи.

Крім того Бондарєв зауважив, що механізм повернення коштів на транспортну картку, якщо пасажир їде з пересадкою з одного виду транспорту на інший, запущено, він працює. Кошти повертають наступного дня. А станції метро “Теремки”, “Іподром”, “Виставковий центр”, “Голосіївська”, “Деміївська” працюють як укриття.

Нагадаємо, 8 грудня у Києві естрено зупинили рух між станціями “Либідська” – “Теремки”. Станції закрили на пів року у зв’язку з ремонтом перегінного тунелю між станціями “Либідська” – “Деміївська”. Маршрути закритих станцій метро дублюватиме додатковий наземний транспорт – схеми. Після закриття метро на “Либідській” знову утворились натовпи пасажирів, як десятиліття тому.

Джерело: “Великий Київ”