опалювальий сезон. опалення, комунальні служби

Тепло у столичних квартирах вимкнуть найближчими днями

Київська міська влада діятиме, в першу чергу, в інтересах киян та не чекатиме 15 квітня, щоб завершити опалювальний сезон. Прогнози синоптиків вже у найближчі дні дають підстави прийняти рішення щодо його завершення. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв за результатами оперативної наради з представниками теплопостачальних організацій та представниками Українського гідрометцентру, інформує прес-служба КМДА.

Відповідно до офіційних повідомлень Українського гідрометеорологічного центру у Києві протягом трьох днів прогнозується середньодобова температура повітря більше +8⁰С.

– Зважаючи на високий розмір тарифів на тепло міська влада приймає рішення, яке б дало змогу столичним родинам економити кошти. З 30 березня у столиці зафіксована середньодобова температура повітря +8,4⁰С. Синоптики нам повідомляють, що сьогодні середньодобова температура має становити +9⁰С, а 1 квітня прогнозують до 14⁰С тепла. Відповідно до чинного законодавства, якщо протягом трьох діб температура зберігається +8⁰С і більше, орган місцевого самоврядування має право прийняти рішення про завершення опалювального сезону, – пояснив Петро Пантелеєв.

Він дав доручення керівникам столичних теплопостачальних компаній вже зараз розпочати необхідну підготовку для припинення подачі теплопостачання.

– Вже зараз в індивідуальному порядку житлові будинки ОСББ та ЖБК, адміністративні будівлі, дитячі садки, школи тощо можуть подати заявку на відключення опалення, – зазначив він.


Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply