Театральний фестиваль JoyFest стартував у Києві

26 вересня стартував фестиваль театрів JoyFest, який триватиме до 29 вересня. Організаторка Аліна Сакун розповіла про нього детальніше.

JoyFest – це унікальний фестивальний майданчик, який щороку навесні та восени збирає театральні колективи, фотографів, художників та митців різних жанрів з різних регіонів України та куточків світу. Слоган фестивалю – “Знайди мистецтво в собі”.

“Ми впевнені, що кожен, від малого до дорослого, зможе знайти мистецтво у собі та отримати заряд енергії та мотивації на весь наступний рік. У перервах між виставами відбуватимуться різноманітні майстер-класи: заняття з акторської майстерності, англійської мови, воркшопи зі сценічного бою тощо. Люди зможуть убрати обладунки й спробувати, як це, володіти зброєю на сцені”, – анонсувала Аліна Сакун.

Театральний фестиваль JoyFest не є конкурсним. Як пояснила організаторка, це пов’язано з тим, що театральне мистецтво дуже різноманітне, і порівнювати його та визначати найкращих дуже складно, якщо не неможливо.

“Цього року у нас беруть участь театри з п’яти країн: Україна, Іран, Ізраїль, Угорщина та Швеція. Це зовсім різні країни, зі своїм баченням. У нас будуть номінації. Хтось зможе отримати декілька номінацій, і кожен театр отримає певний фідбек від членів журі”, – наголосила Аліна Сакун.

Фестиваль JoyFest відбувається у готелі Хрещатик, вхід вільний. На фестивалі діє вікове обмеження від 12 років.

Джерело: http://ukr.radio/news.html?newsID=90651