Сировина для наркотиків – під виглядом спортивного харчування

У столиці ліквідували контрабандний канал ввезення в Україну заборонених препаратів, які видавали за спортивне харчування, повідомляє прокуратура Києва.

В організації нелегального бізнесу підозрюють жителя Дніпра, йому повідомлено про підозру у ввезенні прекурсорів в особливо великих розмірах (ч. 3 ст. 305, ч. 3 ст. 311 КК України). Згідно з матеріалами слідства, підозрюваний протягом 2019 року особисто та за участю кур’єрів ввозив з Єгипту в Україну значні партії “псевдоефедрину” – речовини, що застосовується для виготовлення психотропних речовин.

Прекурсори ввозили під виглядом спортивного харчування в спеціальних контейнерах і в банках з-під кави. За оперативними даними, учасники схеми щомісяця постачали в Україну до 10 кг “спортивного харчування”. Нині вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Заходи щодо встановлення інших осіб, причетних до злочину, тривають.

Джерело: https://www.segodnya.ua/ua/kiev/kaccidents/v-kiev-pod-vidom-sportivnogo-pitaniya-zavozili-syre-dlya-narkotikov-1447022.html