Святий Миколай вручив призи та нагороди переможцям Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “Творчі канікули”

01
У святковий день до Національної бібліотеки України для дітей з самісінького ранку приїжджали гості з усіх куточків України — діти та дорослі, читачі та бібліотекарі. Адже саме сьогодні, у День Св. Миколая, відбулося урочисте нагородження 13-ти переможців Всеукраїнського дитячого літературного конкурсу “Творчі канікули”, у якому протягом літніх канікул взяло участь майже три тисячі дітей від 11 до 18 років з усіх куточків України! Конкурс проводився у семи номінаціях: «Знайомтеся — це ми!», «Так, я люблю Україну», «Природа — джерело натхнення та краси», «І в кожному із нас уже живе філософ!», «Моя майбутня професія», «Безмежний світ моєї уяви», «Далі буде? Ні, «далі» — вже є!».

02_1  02_3

Визначало переможців конкурсу професійне журі, до складу якого увійшли автор багатьох книг для дітей, голова Творчого об’єднання дитячих письменників Національної спілки письменників України Марія Морозенко; письменниця, літературознавець автор пісень для дітей Тетяна Майданович; заслужена артистка України, завідувач редакції мистецьких передач Творчого об’єднання «Культура» Українського радіо, поетеса та прозаїк Лариса Недін.

На розгляд Головного журі до Києва з 22 областей України було надіслано майже 300 конкурсних робіт —по-дитячому щирих та безпосередніх, глибоких та виважених одночасно. Та після копіткої роботи та ретельного відбору журі визначило 13 кращих.

Переможців вітали генеральний директор Національної бібліотеки для дітей та Президент Національної секції Міжнародної ради з дитячої та юнацької книги IBBY Алла Іванівна Гордієнко, представник оргкомітету, голова ГО “Муніципальна ліга Києва” Олександр Федоренко.

03

04

Подарунками для дітей стали бібліотечки з чудових книжок та, звичайно, головна відзнака таланту переможців збірка з кращих робіт конкурсу, авторами якої є самі діти.

05

Святий Миколай також подарував усім присутнім яскраві циркові виступи у виконанні студентів Київської Муніципальної Академії естрадного та циркового мистецтва.

Святкова атмосфера продовжилася і після нагородження — всі переможці конкурсу відправилися на екскурсію до Головної ялинки України!

 

 

http://chl.kiev.ua/Default.aspx?id=8257