Святошинський ЦНАП ділився досвідом з іноземними гостями

5 березня в офісі Святошинського Центру надання адміністративних послуг зустрічали іноземну делегацію.

Делегація з Гродненської області (Республіка Білорусь), у складі якої були представники Гродненського облвиконкому, Міністерства юстиції та Національного центру законодавства та правових досліджень РБ, завітала до Святошинського району в рамках обміну позитивними практиками в інтеграції адміністративних послуг.

Колеги з сусідньої держави під час візиту до України вивчали досвід України з інтеграції адмінпослуг в одному місці для покращення умов обслуговування їх отримувачів.

Гості з цікавістю знайомилися з роботою нашого центру надання адміністративних послуг, детально вивчали переваги його роботи та проблеми, пов’язані зі збільшенням передачі іншими державними інституціями надаваних послуг до єдиного центру.

Українці ділилися позитивним досвідом, з гордістю демонстрували переваги такої організації роботи для клієнтів, а також свої досягнення в покращенні обслуговування відвідувачів центру.

Довідково:
Святошинський центр надання адміністративних послуг було створено у 2015 році. За цей час отримати адміністративні послуги в ньому встигло понад 332 тис. заявників. Кількість надаваних послуг за цей час збільшилася з 49 до 151. Штат обслуговуючого персоналу зріс з 28 осіб до 50. У середньому в день до центру звертається 370 громадян. Послуги, що користуються найбільшим попитом, це: реєстрація місця проживання громадян, оформлення ID-карток та закордонних паспортів, реєстрація бізнесу.

Джерело: https://www.facebook.com/Svyatoshino/posts/2269566333265136