Суміш віагри і вакцини проти грипу може вилікувати рак

Незвичайний медичний «коктейль», винайдений науковцями Університету Онтаріо і отримав назву «Bizarre», пройшов успішні випробування на мишах, а зараз тестується на добровольцях. Нестандартна стратегія, на думку вчених, активізує імунну систему людини на боротьбу з раковими клітинами, що залишилися після операції з видалення пухлини.

Як відзначають фахівці, в ході випробування препарату, до якого увійшли силденафіл («віагра»), тадалафіл («Сіаліс») і інактивована протигрипозна вакцина (Agriflu), на мишах, їм вдалося домогтися 90% скорочення розвитку хвороби у гризунів. Тепер лікарі досліджують вплив «коктейлю» на організм людини, тестуючи препарат на 24 добровольцях, які страждають від раку шлунка.

За словами керівника досліджень – доктора Ребекки Ауер, імунні клітини, звані «природними кілерами», грають важливу роль у вбивстві метастатических ракових клітин. Однак операція з видалення пухлини, провокує розвиток іншого виду клітин, які називаються мієлоїдними супресорними клітинами (MDSC), що впливають на роботу «природних кілерів». Команда доктора Ауер виявила, що препарати еректильної дисфункції блокують ці супресорні клітини, що дозволяє природним клітинам-вбивцям виконувати свою роботу по боротьбі з раковими захворюваннями.

Як стверджують дослідники, люди, хворі на рак, не повинні самостійно змішувати цей «коктейль», незважаючи на те, що ліки від еректильної дисфункції і вакцина проти грипу широко доступні. «Імунотерапія раку – це величезна область досліджень. Ми все ще вивчаємо, як найкраще використовувати ці розробки під час операцій», – каже, колишній асистент доктора Ауер, а тепер доцент в Університеті Шербрук Лі-Хва Тай. – Це дослідження є важливим кроком вперед, який відкриває безліч можливостей».

https://svidok.online/sumish-viagry-i-vaktsy-ny-proty-gry-pu-mozhe-vy-likuvaty-rak/