Створили нове українське видавництво «Відмова»

В Україні створили нове видавництво «Відмова», до колективу якого входять 15 авторів. Про це Читомо повідомили у видавництві. 

До нього входить автор і авторки: Аня Ісландія, Юлія Желізко, Тая Левченко, Олі Черкай, Яна Хоменко, Марина Губарець, Марія Баглай, Марина Манченко, Анна Пасюк, Анастасія Саржевська, Нік Орач, Лариса Рудак, Тетяна Олексієнко, Маргарита Моря, Анна Барва.

«Наша письменницька спільнота існує вже 2 роки: випробувана часом, навчанням, проєктами та відмовами. І все це незмінним авторським складом. Створення видавництва «Відмова» стало новим етапом нашого творчого експерименту», — зазначають у видавництві для Читомо.

Також розповідають, що колектив познайомився на річній програмі письменницької майстерності від LITOSVITA.

«Нас загартував багатомісячний карантин, надихнула літературна школа в Карпатах, зріднила резиденція у Вінниці, не зламала війна», — пишуть у видавництві.

Крім того, на сайті видавництва автори активно ведуть свої блоги: про поезію, прозу, письменників, а також публікують інтерв’ю. Одним з таким є інтерв’ю з Мариною Манченко — дебютанткою видавництва «Темпора».

Інформацію про перші видання обіцяють розповісти за 2-3 тижні. У видавництві хочуть «познайомити українських читачів з українськими письменниками». 

«Ми хочемо, щоб наші тексти дочитували до кінця та й на товсті романи в нас немає грошей — тож беремо курс на коротку прозу. Наразі працюємо над збірками оповідань», — кажуть у видавнитві про майбутні плани.

Також щодо назви у колективні зазначають так: «Відмова — ритуал ініціації на шляху письменництва. Тож якщо вас оминула ця доля — звертайтеся. Ми не можемо відмовити у відмові. А також у різних форматах читацького задоволення: блог, збірки, подкасти. Щомісяця на вас чекатиме нова тема».

Сайт видавництва за посиланням.

 

Джерело: “Читомо”