Столична філармонія дарує вечір танго

Національна філармонія України продовжує транслювати наживо онлайн концерти.

У середу у Колонному залі імені Миколи Лисенка солісти Національної філармонії України, народний артист України, баяніст В’ячеслав Самофалов та лауреат міжнародних конкурсів, піаністка Марія Віхляєва подарують вечір танго.

Танго може бути ностальгійним, пристрасним, трагічним… Але танго не залишить байдужим нікого. Аргентинський композитор-класик ХХ століття та бандонеоніст АсторП’яццолла, оновивши «старе», створив власне, що дозволило його танго звучати і зі сцени філармонії.

У програмі концерту звучатимуть популярні твори Aстора П’яццолли, Aнхеля Вільйольдо, Єжи Петерсбурського, Герардо Родрігеса та Рішара Гальяно в аранжуванні українського композитора, диригента і баяніста В’ячеслава Самофалова.

Зокрема, можна буде почути і легендарне танго «Та остання неділя», мелодія якого більше відома із пісні «Утомленное солнце», але з іншим текстом… Польський піаніст, диригент і композитор Єжи Петерcбурский на слова Зенона Фридвальда написав цей шлягер 1935-го. Як саундтрек танго звучало, наприклад, у фільмі «Список Шиндлера», який зняв за мотивами роману Томаса Кеннана американський режисер Стівен Спілберг.

«П’яццолла і танго» 
Коли: 27 травня о 20:00.
Вартість квитка: 50 грн, замовити.

Джерело: https://vechirniy.kyiv.ua/news/vechir-tanho-vlashtuye-stolychna-filarmoniya