Стартує «Sikorsky Challenge 2022», присвячений післявоєнній відбудові України

Фестиваль інноваційних проєктів базуватиметься на швидкому та ефективному впровадженні інноваційних технологій і розробок за всіма напрямами безпеки, оборони й економіки країни.

Як зазначають організатори заходу, повна назва фестиваля «Sikorsky Challenge 2022: Інноваційна трансформація України». Він відбудеться  26–28 жовтня 2022 року в КПІ.

Головні заходи:

  • Міжнародний форум «Платформа інноваційної трансформації України на базі Всеукраїнської інноваційної екосистеми Sikorsky Challenge Ukraine»
  • Фінал конкурсу стартапів у різних секціях
  • Відвідування усіх заходів фестивалю — як очне, так і онлайн — безплатне за умови реєстрації.

Як відомо, першочергове завдання SCU – навчати інноваційного підприємництва та практики запуску стартап-компаній з урахуванням світових тенденцій та українських реалій щодо ментальності наукової та інженерної спільноти, законодавчого поля і рівня інвестиційної довіри до України.

Реєстрація гостей за посиланням. Організатори зазначають, що якщо ви вибрали онлайн-формат, на ваш імейл надійде посилання на відеотрансляцію.

До уваги також програма фестивалю й подробиці.

Довідково:

Всеукраїнська Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge Україна” (SCU) – це відкрита інноваційна екосистема, що об’єднує інституції країни, заінтересовані у розвитку української інноваційної економіки: університети, наукові установи, органи державної влади та місцевого самоврядування, бізнес-компанії, фонди і громадські організації.

Організатором взаємодії цих інституцій-учасників виступає Інноваційна екосистема Sikorsky Challenge КПІ ім. Ігоря Сікорського, що формально закріплюється підписанням Меморандумів/Договорів між інституціями-учасниками SCU та юридичними особами Sikorsky Challenge КПІ

Інноваційна екосистема “Sikorsky Challenge Україна” є моделлю і драйвером високотехнологічного інноваційного розвитку економіки України.

Джерело: “Великий Київ”