Стародавній рукопис зберіг історію про дитинство Ісуса Христа

Вчені відкрили знакові подробиці про дитинство Ісуса завдяки аналізу єгипетського манускрипту, віком близько 2000 років. В цьому древньому тексті знайдено унікальну історію про диво, яке створив молодий Ісусус.

Описаний у документі епізод, відомий як “оживлення горобців”, показує, як п’ятирічний Ісус перетворює глиняних птахів на живих. Ця розповідь стала частиною давнього тексту, також згаданого як “друге диво”. Цей текст, написаний на папірусі, можливо, виник у 4-5 століттях у контексті навчання в єгипетській школі чи релігійній громаді, коли Єгипет був переважно християнською країною пише https://t4.com.ua.

Цей значущий манускрипт проливає світло на дитячі роки Ісуса, додавши історії, які були виключені з канонічних біблійних текстів. За інформацією Daily Mail, до цього відкриття найстарішим знайденим екземпляром Євангелія вважався текст 11 століття, тому ця знахідка стала справжньою релігійною сенсацією.

Папірус, який довгий час зберігався в Гамбурзькій державній бібліотеці і залишався невідомим, був вивчений експертами, які й виявили ім’я Ісуса, що привело до відкриття цієї вражаючої історії.
Відомо також, що Євангеліє дитинства за Хомою було написано у II столітті для доповнення лакун в розповіді про молоді роки Ісуса, але було вилучене з біблійного канону як неавтентичне. Тим не менш, це нове відкриття надає можливість глибше зануритися в давні оповіді про Христа та його роль у історії.


Джерело:  Новини Ю