Стало відомо про гонорари українських зірок: цифри вражають

Гурт

У системі електронних закупівель ProZorro з’явилася інформація про гонорари українських зірок, які платять з кишені міських бюджетів.

Як повідомляє видання “Наші гроші”, найбільшу суму у розмірі 640 тисяч гривень отримає український композитор Володимир Бистряков.

Саме на такий гонорар у нього замовила організацію святкування Дня залізничника 3 листопада в Києві філія Центру сервісного забезпечення ПАТ “Українська залізниця”.

Бистряков буде ведучим концерту, під час якого виступлять Антоніна Матвієнко, Маша Собко, Віктор Павлик, Гарік Кричевський та інші. Суми їхніх гонорарів не вказані.

Слідом йде Тіна Кароль. Департамент гуманітарної політики міськради Дніпра заплатив співачці 551 тисячу гривень за виступ під час святкування Дня міста у вересні.


Наталі Могилевській виділили з бюджету значно меншу суму. Департамент з гуманітарних питань Кам’янського міськради (колишній Дніпродзержинськ) перерахував Могилевській 98,4 тисячі гривень за її 45-хвилинний концерт, який пройшов у День міста.

Найбільше за організацію концертів заплатили установи Маріупольської міськради, які уклали кілька угод з ТОВ ВМФ “Івент Груп” на суму понад мільйон гривень.

Виступ Гайтани обійшловся в 199,9 тисячі гривень, групи “Скай” – 192 тисячі, а два концерти гурту “НеАнгели” – по 160 тисяч кожен.

Кожна з угод на виступ окремого виконавця не перевищувала суму в 200 тисяч гривень.

А от Чумаківська сільрада Дніпропетровського району, де проживає близько трьох тисяч жителів, перерахувала ТОВ “Перше концертне агентство” 148,4 тисячі гривень за те, щоб побачити і почути співака Віталія Козловського.

Фірма отримала від сільради 83,4 тисячі за написання сценарію проведення концерту Козловського на святі села Чумаки, а 65 тисяч – безпосередньо за сам виступ співака і його колективу.

Джерело: 24 канал