США оголосили вимерлими понад двадцять видів тварин і рослин

Служба охорони рибних ресурсів і диких тварин США заявила, що в країні зникли 11 видів птахів, вісім видів прісноводних мідій, два види риб, один – кажана та один вид рослини, пише The New York Times.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Швидше за все, багато представників фауни вимерли або були на межі цього ще до 1973 року, коли Штати прийняли Закон про види що зникають. Тобто врятувати їх було практично неможливо.

Коментар:Кожен з цих 23 видів є безповоротною втратою природної спадщини нашої країни й глобального біорізноманіття. І це протверезне нагадування про те, що вимирання є наслідком антропогенної зміни навколишнього середовища“, – заявила Бріджит Фейі, яка курує у відомстві класифікації видів.

Найвідоміший з вимерлих видів – білодзьобий королівський дятел. Він жив на південному сході США. Достовірно відомо, що останній раз його бачили в 1944 році. Повідомлялося, що вчені зустріли птаха у 2004-му. Доказів того, що це був саме білодзьобий королівський дятел, немає.

Цей вид пернатих називають також “Господь Бог-птиця” (Lord God bird). Вважається, дятел був настільки красивим, що люди які його помічали викрикували “Господи Боже!”.

Джерело: “Час дій”