SpaceX анонсувала випробування прототипу космічного корабля для польоту на Марс

Американська компанія SpaceX планує запустити прототип космічної ракети Starship для польоту людини на Марс. Про це повідомив засновник компанії Ілон Маск у Twitter.

Зазначається, що запуск відбудеться вже в жовтні поточного року. Політ корабля відбудеться в атмосфері Землі на висоті 15 кілометрів. Проте раніше планували здійснити запуск на висотку 18 кілометрів. Причина зміни параметрів польоту поки що невідома.

Наразі ж Маск опублікував фотографію частини ракети, на якій видно хвостове оперення. “Носовий обтічник і стабілізатори – наступного місяця”, – написав він.

Нагадаємо, нещодавно компанія SpaceX здійснила успішне випробування прототипу космічного корабля Starship – Starship SN6. Тоді прототип корабля піднявся на висоту 150 м, а потім приземлився.

Раніше повідомлялося, що американська компанія SpaceX вивела на навколоземну орбіту 12-ту партію мінісупутників мережі інтернет-покриття системи Starlink. Запуск ракети Falcon 9, на борту якої було розміщено супутники, відбувся з космодрому NASA на мисі Канаверал у штаті Флорида.

Джерело: https://zik.ua/news/world/spacex_anonsuvala_vyprobuvannia_prototypu_kosmichnoho_korablia_dlia_polotu_na_mars_981879