Сьогодні в українські школи пішли 3,5 млн учнів

Сьогодні в українські школи пішли 3,5 млн учнів

КИЇВ. 1 вересня. УНН. В Україні 1 вересня пішли до шкіл 3,5 млн учнів, передає УНН.

Відповідні прогнозні дані декілька днів тому оприлюднили представники Міністерства освіти і науки.

Зокрема, у столиці в новому 2014-2015 навчальному році майже 29 тисяч першокласників здобуватимуть освіту у 508 загальноосвітніх закладах столиці. Загалом же 1 вересня школи Києва приймуть понад 241 тисячу учнів.

Також цього року у навчальних закладах столиці навчатимуться більше 3,5 тисяч дітей вимушених переселенців зі Сходу та Криму.

Крім того, лави майже 35 тисячної армії столичних педагогів поповнять молоді спеціалісти – до шкіл міста їх прибуло 129 осіб.

Зазначимо, що у місті працює 551 дошкільний навчальний заклад, де здобувають дошкільну освіту понад 105 тисяч дітей.

Зазначимо, що початок навчального року на територіях Донбасу, контрольованих законною владою, має розпочатися також 1 вересня. Що стосується районів, де проходить активна фаза АТО, то відповідно до наказу Міносвіти, рішення про початок занять у школах повинні приймати місцеві органи влади, виходячи з поточної ситуації в тому чи іншому місті чи районі.

При цьому для донецьких студентів навчальний рік розпочнеться з 1 жовтня. Це пов’язано з тим, що через напружену суспільно-політичну ситуацію в регіоні студенти в минулому навчальному році не здали сесії. Тепер для цього у них є вересень. Для абітурієнтів, які не склали ЗНО, вересень – це час для вступних іспитів.

Що стосується Луганщини, то на території регіону навчальний рік має розпочатися сьогодні в 246 загальноосвітніх навчальних закладах. Навчальні заклади не відкриються в Кіровську, Стаханові та Лутугіне – Луганська ОДА

При цьому безпосередньо у Луганську 1 вересня навчальний рік не почнеться. Однак школи відкриються в місті Щастя.

 

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply