Сьогодні Окружний адмінсуд розглядатиме позов на ЦВК щодо заборони виборів депутатів столичних райрад

Сьогодні, 9 лютого, відбудеться чергове судове засідання Окружного адміністративного суду Києва у справі ГО «Наждак», на підготовчому засіданні якого було ухвалене рішення про призупинення перших виборів депутатів районних у місті Києві рад, призначених на 27 березня 2016р. О 16:00 біля суду (вул. Командарма Каменєва, 8) відбудеться акція протесту.

« Збираємося о 16-й біля суду. Маємо показати Банковій, яка насправді є замовником даного судового процесу і противником народовладдя в Києві, що громадськість боротиметься за свої права. Якщо вся влада в державі належить народу, то народ має вирішувати – йти на вибори і голосувати чи сидіти вдома,» – заявив голова ГО «Муніципальна ліга Києва», уповноважений представник Фонду «Рідна країна» в Києві Олександр Федоренко.

Він переконаний, що рішення судді Огурцова щодо райрад і ЦВК «за дзвоником» ляльководів з Адміністрації президента, повертає українців в «темні» часи президентства Януковича і нівелює здобутки Революції гідності.

«Ми стояли на Майдані й найкращі наші побратими поклали своє життя не за те, щоб підставні організації через суд зривали вибори. Районні ради – це право на участь в житті міста киян, яких тандем президента і мера цілеспрямовано усувають з дороги. З тим, щоб не розірвалося наявне в столиці коло поруки, щоб система управління продовжувала працювати тільки для своїх» – вважає Олександр Федоренко.
Нагадаємо, кілька тижнів тому організація ГО «Наждак» подала позов на ЦВК до Окружного адмінсуду. 27 січня Окружний адміністративний суд Києва призупинив вибори до райрад Києва.

5 лютого Окружний адмінсуд Києва надав Центральній виборчій комісії роз’яснення рішення від 27 січня. За ним ЦВК заборонено формувати районні виборчі комісії для підготовки і проведення виборів до райрад Києва, призначених на 27 березня.

ЦВК подала апеляцію. Її розглянуть 11 лютого.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply