“Софія Київська” запрошує відвідувачів

Фото Миколи Тимченка, ”День”

Національний заповідник «Софія Київська» відкриває для відвідування у вихідні дні (субота та неділя) доступ до об’єктів нерухомої культурної спадщини, що знаходяться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 24 (Софійський собор, музей «Будинок митрополита», Трапезна (Тепла Софія), Брама Заборовського, виставкові зали «Хлібня» (консисторія).

Тому вже цими вихідними, 4-5 липня 2020 року, адміністрація запрошує до Національного заповідника «Софія Київська».

Також нагадуємо, що наразі відкрито для відвідувачів доступ до таких об’єктів Національного заповідника «Софія Київська»:

територія заповідника (м. Київ, вул. Володимирська, 24). Графік роботи: щоденно без вихідних із 10.00 до 20.00, Дзвіниця — до 19.00 (каса та вхід — до 19.00);

сходи та паперть Андріївської церкви (м. Київ, вул. Андріївський узвіз, 23). Графік роботи: середа-неділя з 12.00 до 20.00 (каса та вхід — до 19.30), понеділок, вівторок — вихідні дні;

музей «Золоті ворота» (м. Київ, вул. Володимирська, 40а). Графік роботи: щоденно без вихідних із 12.00 до 20.30 (каса та вхід — до 20.30).

Заповідником запроваджено температурний скринінг (вимірювання температури), біля кас облаштовано розмітку для дотримання між відвідувачами рекомендованої відстані у 1,5 м, а також наявні дезінфікуючі засоби.

Вхід до зазначених об’єктів заборонено особам із симптомами респіраторного захворювання та особам, що не мають засобів індивідуального захисту (захисні маски, респіратори, гумові рукавички).

Адміністрація висловлює відвідувачам вдячність за розуміння.

Джерело: https://day.kyiv.ua/uk/news/020720-nz-sofiya-kyyivska-vidkryvatymetsya-dlya-vidviduvachiv-u-vyhidni