Скандальне будівництво багатоповерхівки біля столичного ботсаду зупинено

Демонтаж паркану навколо незаконного будівництва розпочали одразу після інспекції 

Представник забудовника в присутності прокурора Києва і голови столичної поліції пообіцяв зупинити скандальне будівництво на вулиці Мічуріна, 44 у Печерському районі,повідомляє Depo.Київ з посиланням на прес-службу столичного мера.

Зазначається, що була проведена перевірка, яка підтвердила відсутність необхідних дозволів, будівельних умов, проекту, документів на землю та погоджень міської влади.

Співробітники КП “Київблагоустрій” вже демонтували будівельний паркан.

Додамо, що конфлікт з приводу скандальної забудови в Печерському районі по вулиці Мічуріна, 44 біля ботанічного саду почався кілька років тому. Активісти стверджували, що будівництво ведеться без будь-яких дозвільних документів. Також незадоволені будівництвом неодноразово заявляли про конфлікти з представниками забудовників.

Нагадаємо, 29 грудня 2017 року на вулиці Мічуріна, 44 в черговий раз відбулися зіткнення між мітингуючими і забудовниками. Активісти палили шини і кидали каміння в забудовників. Ті в свою чергу обливали їх водою і використовували газові балончики.

Варто відзначити, що будівництво багатоповерхівки є порушенням постанови від 13.01.2009 року №850-VI “Про невідкладні заходи зі збереження територіальної цілісності Національного ботанічного саду ім. Гришка НАН України”, згідно з яким було введено мораторій на виділення земельних ділянок на відстані не менше 200 м від меж ботсаду. Будівництво багатоповерхівки йде в 150 метрах від розарію.

Постановою Печерського районного суду від 22 грудня 2016 року було накладено арешт на цю земельну ділянку і заборону на її користування.

28 лютого 2017 Печерський районний суд Києва наклав другий арешт, так як незважаючи на попередній арешт, знову відновилося будівництво.

https://kyiv.depo.ua/ukr/kyiv/skanadlne-budivnictvo-bagatopoverhivki-bilya-stolichnogo-botsadu-zupineno-20180111707093