Що це за виконавча служба, яка діє як терористи?

За словами керівника столичного осередку політичної партії «Громадський рух Миколи Томенка «Рідна країна» Олександра Федоренка, дії виконавчої служби Деснянського району на вимогу суду більш нагадують терористичні операції найбільш радикальних екстремістів.

Демонтаж тимчасових споруд у Деснянському районі Києва біля станції метро «Лісова»  – шок не тільки для власників МАФів. Це шок для українців, які побачили справжні методи роботи виконавчої служби та пофігізм столичної влади у відношенні до людей. А також це є  «незабутні» враження для представників країн, ініціатив, програм   Європейського Союзу, що перебувають в Україні.

«Добре, ми рухаємося в Європу.  Ми отримали безвіз. Ми ратифікуємо міжнародні угоди й договори. Але терористичні дії виконавчої служби на основі законного рішення суду  щодо звільнення земельної ділянки від самовільно встановлених МАФів  у такий спосіб – дикунство», – заявляє Федоренко.

На його переконання столична влада зобов’язана захищати інтереси містян, їх майно та здоров’я.  Якщо жодний структурний підрозділ КМДА участі у цьому демонтажі не брав, як  заявив перший заступник директора Департаменту міського благоустрою, це не говорить про відсутність претензій до місцевої влади. Федоренко вважає, що насамперед це означає, що  столичні чиновники проігнорували конфлікт, не знайшли шляхів до порозуміння між сторонами – орендарем земельної ділянки та власниками (орендарями) встановлених на ній МАФів, фактично дозволивши вчиненню виконавчою службою таких аморальних дій.

Як відомо, уночі 25 липня поблизу станції метро “Лісова” почали тракторами зносити ринок МАФів. У поліції демонтаж назвали “самовільними роботами” і розпочали кримінальні провадження – за ч. 2 ст. 185 (Крадіжка) та ст. 356 (Самоуправство) ККУ.