Що сховано під кригою Антарктиди?

Наслідком глобального потепління стало стрімке танення льодовиків в Антарктиді, яка є не лише найхолоднішим, але й найзагадковішим та найменш вивченим материком.

В результаті танення льодовиків у наймальовничішій частині світу перед очима дослідників постало загадкове творіння — крижані стовпи. Здивовані вчені припускають, що їхнє походження може бути штучним і тут не обійшлося без людської руки.

Спершу незрозуміле утворення було замічено на супутникових картах. Крижане творіння не надто нагадує природний об’єкт, оскільки схожа на сходи, поруч з яким розташовані гігантські стовпи.

У планах вчених — здійснити ґрунтовне дослідження таємної знахідки. Наразі вчені збирають експедицію, щоб відправитися на льодовий материк і особисто побачити виявлені на знімках із супутників НАСА гігантські крижані стовпи.

Намір долучитись до обстеження крижаного творіння виявили співробітники Канадського центру вивчення Антарктиди. Вчені вже висловили сміливу гіпотезу про те, що виявлені сходи і крижані стовпи мають рукотворне походження.

Джерело: https://znaj.ua/world/278465-pid-krigoyu-antarktidi-rozkopali-take-shcho-ne-viritsya-ocham-zvidki-ce-vzyalosya-dosi-ne-yasno