Що категорично не можна вживати під час голоду?

Відчуття голоду знайоме всім. У дитинстві, особливо, мами піклуються про своїх малюків, забороняють їсти шоколад, поки дитина не поснідала повноцінно. З часом діти виростають, а сам нагляд за ними зменшується.

 Хоча й дорослими знаючи, що на голодний шлунок не варто їсти солодощів, але все рівно робимо це. Мабуть, такі дії через нашу натуру, яка спокушається на все солодке. То ж давайте розглянемо: «Що категорично не можна вживати під час голоду?».

Розпочнемо із солодощів – шоколад. Його дуже шкідливо вживати на голодний шлунок. Навіть, деякі лікарі застерігають: «Вживання шоколаду на голодний шлунок може призвести до «зривання» підшлункової залози. Якщо Ви не вживали попередньо їжу, то вона не підготовлена тому, починають вироблятися травні ферменти, вони не знаходять для себе місця, адже їжа відсутня у достатній кількості. Ферменти підшлункової залози «б’ють» по власних клітинах , а це призводить до запалення.

Соки – напій які люблять всі. Їх дуже корисно вживати зранку, адже вони збадьорюють, тонізують, приносять енергію. Але тут також потрібно бути уважним, бо пити сік свіжо вичавлений можна тільки після вживання їди (чи це сніданок, обід, вечеря). Якщо пити сік натще, то в результаті шлунок буде відчувати міць подразнюючої дії фруктових кислот.

Жувальна гумка. Її потрібно вживати правильно. Основна функція жуйки – придання свіжості ротовій порожнині, очищення її після вживання їжі. Жувати гумку потрібно тільки після прийому їжі, хоча не всі на це правило зважають. Раціональне жування гумки натще може призвести до розвитку гастриту шлунку.

Харчуйтесь правильно, бережіть себе.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply