Серби в Білорусь не поїдуть

Офіційний Белград, на вимогу ЄС щодо відмови від військових навчань з Білоруссю, вирішив заморозити всі плани щодо спільних навчань з усіма країнами упродовж найближчого часу.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Euroradio.

“У найближчий період ми не будемо брати участі у жодних навчаннях чи військових заходах з НАТО, ОДКБ, Росією, США, Китаєм, ЄС — ні зі Сходом, ні з Заходом”, – заявив міністр оборони Сербії Александар Вулін.

Планувалося, що сербські військові візьмуть участь у білорусько-російсько-сербських навчаннях “Слов’янське братерство – 2020”, які пройдуть 10-15 вересня. Таким чином, сербська сторона відмовилась від участі у навчаннях за день до їх початку.

Раніше ЄС вимагав від Белграда не брати участь у спільних навчаннях з Білоруссю.

Як повідомляв Укрінформ, у Білорусі тривають протести проти фальсифікації результатів президентських виборів 9 серпня. Відразу після виборів в країні почалися протести громадян, не згодних з офіційними їхніми результатами. Силовики жорстко розганяли протестувальників, застосовуючи гумові кулі, світлошумові гранати та водомети.

Джерело: https://www.ukrinform.ua/rubric-world/3096595-serbia-vidmovilasa-vid-ucasti-u-vijskovih-navcannah-z-rf-u-bilorusi.html