СБУ зловило всіх шпигунів. І тепер полює на Пояркова

Служба безпеки України звинувачує відомого ведучого та художника Сергія Пояркова у “погрозі вбивством” президенту України Володимиру Зеленському.

Про це повідомив політолог Андрій Смолій на своїй сторінці у Facebook.

За його, словами, Поярков, якого підозрюють за статтею 1 статті 346 Кримінального Кодексу України, вже допитали у СБУ.

Зазначимо, ст.1 346 ККУ передбачає покарання до до п’яти років позбавлення волі за “погрозу вбивством, заподіянням шкоди здоров’ю, знищенням або пошкодженням майна, а також викраденням або позбавленням волі щодо Президента України, Голови Верховної Ради України, народного депутата України, Прем’єр-міністра України, члена Кабінету Міністрів України, Голови чи судді Конституційного Суду України або Верховного Суду України чи вищих спеціалізованих судів України, Генерального прокурора України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Голови Рахункової палати, Голови Національного банку України, керівника політичної партії України, а також щодо їх близьких родичів, вчинена у зв’язку з їх державною чи громадською діяльністю”.

Справу порушили за особистий відеоблог Пояркова.

“Складається пазл того що готується в Україні: це повна цензура та відмова від свободи слова. Готується закриття рота всім хто має протилежну думку, хто за Україну і хто проти капітуляції.

Все це вкладається в загальний тренд по “закручуванню” свободи слова. В рамках переслідувань журналістів, активістів, війскових, волонтерів, політиків.

Проте, це лише квіточки порівняно з драконівським законопроектом “про дезінформацію”, яким закриють свободу слова в Україні, коли кожне ваше слово, допис чи розслідування журналістів зможе стати злочином…” – додав Смолій.

Джерело: https://prm.ua/sbu-zvinuvachuye-poyarkova-u-pogrozi-vbivstvom-zelenskomu-vidbuvsya-pershiy-dopit/