Реставрація, знесення, прокуратура

Садиба Грушевського перебувала під наглядом прокуратури під час знесення

Садибу Грушевського на вул. Саксаганського, 111 у Києві остаточно знесли, поки столична прокуратура розбиралася з порушеннями, які вчинив забудовник, нібито реставруючи старовинний будинок. Про це заявив депутат Олексанр Бригинець.

За словами нардепа, заява про дії забудовника, який руйнував садибу, в прокуратуру було подано ще в жовтні минулого року. Там звернення переадресували до інспекції Держархбудконтролю. І тільки після того, як інспекція повинна була надати свої кваліфікаційні висновки, прокуратура планувала почати розслідування. «Висновки інспекції надійшли 4 грудня, але ніякої відповіді прокуратури я так і не отримав», – обурився Бригинець.

Тим часом, КМДА констатувала той факт, що знесення будинку на вул. Саксаганського, 111 суперечить вихідними даними проектної документації, зареєстрованої в містобудівному кадастрі Департаменту містобудування та архітектури, проте жодних санкцій за таке порушення не послідувало.

«Київська влада лише констатував факт злочину і не подбала про те, щоб злочинці були покарані. Не змусила забудовників припинити роботу, не оштрафувала їх. Поки прокуратура «чесалася», будівлю зрівняли із землею», – заявив депутат.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply