“Розпиляне і затоплене не будемо відновлювати”

Затоплені бойовиками шахти і розпиляні на метал підприємства на Донбасі після звільнення територій не відновлюватимуть.

Йдеться про 32 шахти, затоплені російськими терористами. Про це заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і ВПЛ України Георгій Тука, передає “112” канал.

“Колишнього Донбасу вже не буде. І це те, з чим я фактично погоджуюся. Це означає, що, наприклад, 32 шахти, які на сьогодні затоплені і знаходяться в стані затоплення, відновлювати ніколи ніхто не буде “, – заявив Георгій Тука, кажучи про можливу міжнародну допомогу.

Посадовець зауважив, що така ж доля чекає промислові підприємства, “частина з яких демонтована і акуратно вивезена на територію РФ, інша частина яких просто розграбована і здана на металобрухт”.

“Після повернення частини Донбасу в правове поле України європейські партнери підтверджують свою готовність інвестувати у відновлення Донбасу”, – розповів Тука про майбутнє регіону.

За його словами, поки що Донбасу реальніше розглядати пропозицію по створенню вільної економічної зони, але в цьому напрямку існують побоювання, що регіон перетвориться на територію корупції.

https://gazeta.ua/articles/donbas/_rozpilyane-i-zatoplene-ne-budemo-vidnovlyuvati-tuka-zrobiv-zhorstku-zayavu-pro-donbas/852570