Росія буде торгувати з терористами ОРДЛО

Президент Росії Владімір Путін своїм указом дозволив допуск товарів так званих “ЛДНР” на територію Російської Федерації. В указі зазначається, що відтепер сертифікати походження товарів із терористичних квазі-республік одержують рівні права з російськими на території країни-агресора. Текст указу розміщено на офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

В указі Путіна підкреслюється, що рішення було прийнято “з метою захисту прав і свобод людини та громадянина, надання гуманітарної підтримки населенню окремих районів Донецької та Луганської областей України та недопущення подальшого зниження рівня життя в умовах економічної блокади, що триває, та погіршення ситуації внаслідок поширення нової коронавірусної інфекції”.

У документі також зазначається, що своє рішення російський диктатор ухвалив “керуючись загальновизнаними принципами та нормами міжнародного гуманітарного права”.

У своєму указі Путін не згадав про порушення правил ведення війни  позасудові страти, незаконних затриманнях, переслідування цивільних осіб за релігійними та політичними переконаннями, які собі дозволили Росія в Криму і підконтрольні їй збройні формування на Донбасі.

Джерело: “ZN”