Російські військові тікають з Донбасу, а замість них прибувають бойовики

Бойовики та найманці на Сході України проводять ротацію і замінюють російських військових на бойовиків з так званих ДНР та ЛНР, які проходили підготовку у польових таборах російської розвідки. Про це повідомляє інформаційно-аналітичний центр РНБО. Кадрові військові РФ відходять з місць боїв на Донбасі у бік українсько-російського кордону, а їхні місця на передовій займають спеціально підготовлені найманці.

“Кадрові російські військовослужбовці відводяться з передової до лінії кордону з РФ, а на їх місце прибувають терористи самопроголошених “ДНР” та “ЛНР”, які пройшли підготовку в польових таборах ГРУ ГШ ЗС РФ в районі Ростова-на-Дону. Так, учора з 15:00 через пункт пропуску “Успенка” на територію Росії виїхало кілька колон техніки кількістю близько десяти одиниць кожна”, – йдеться у повідомленні РНБО.

Також українські розвідники зафіксували перекидання захопленої в окупованому Криму військової техніки з українським маркуванням. Як повідомлялося раніше, бойовики тричі обстрілювали Донецький аеропорт та штурмували сили АТО під Богданівкою.

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply