РОСІЙСЬКЕ МІНОБОРОНИ ВИЗНАЧИЛО ПРІОРИТЕТОМ РОЗВИТОК ВІЙСЬКОВОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ БІЛЯ КОРДОНІВ З УКРАЇНОЮ

Шойгу заявив, що вже пророблена велика робота із розміщенням з`єднань.

У Міноборони РФ заявили, що розвиток військової інфраструктури біля кордонів з Україною стане пріоритетом для армії Росії.

Про це заявив міністр оборони РФ генерал армії Сергій Шойгу на селекторній нараді 26 грудня, передає УНІАН.

 

За його словами, у військового відомства РФ попереду “багато роботи”, про що говорив і президент РФ Володимир Путін.

“Крім цього, наприкінці року ми також подивимося підсумки виконання доручень президента РФ, даних як указами 2012 року, так і, безумовно, ті доручення, які давалися їм на травневих і листопадових нарадах у Сочі, яких відбулося вже десять, і здебільшого вони стосуються переозброєння армії. Але і, звичайно, є серйозні доручення з освоєння окремих регіонів. У цьому разі я говорю про Арктику, я говорю про острівну частину на сході (Росії) і, безумовно, все, що пов`язано зі зміцненням наших західних кордонів”, – сказав Шойгу.

Він підкреслив, що вже “пророблена велика робота, пов`язана з розміщенням з`єднань”.

“І тут я не можу не відзначити активну роботу і командувачів округами, і будівельників, і, безумовно, тих, хто займався розміщенням дивізій”, – сказав Шойгу.

Також він повідомив, що Міноборони РФ вийшло на оснащення сучасним озброєнням на 59,5%, на справність озброєння на рівні 94%.

Раніше у Росії заявили, що змушені підвищувати бойові можливості Південного військового округу для “нейтралізації загроз національній безпеці”.

https://tsn.ua/svit/rosiyske-minoboroni-viznachilo-prioritetom-rozvitok-viyskovoyi-infrastrukturi-bilya-kordoniv-z-ukrayinoyu-1072230.html