«Рівень терористичних загроз – високий», — Мінінфраструктури ініціює заборону російським суднам заходити у води українських річок

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Лавренюк нині на нараді за участю представників представники Міноборони, МЗС, Держприкордонслужби, Служби зовнішньої розвідки, представництва Президента в АР Крим повідомив, що відомство ініціює звернення до РНБО щодо заборони входу російських суден у внутрішні водні шляхи України. Причина? Високий рівень терористичних загроз.

«Це неприпустимо, коли в час агресії з боку Російської Федерації по річках України, де знаходяться об’єкти критичної інфраструктури,  ходять російські судна. Ми будемо ініціювати заборону ходу російських суден річками України».

Також він повідомив, що Мінінфраструктури передало МЗС матеріали щодо несанкціонованих заходів у порти анексованого Криму — для подальшого долучення до міжнародного позову.

http://7days-ua.com/news/riven-terorystychnyh-zahroz-vysokyj-mininfrastruktury-initsiyuje-zaboronu-rosijskym-sudnam-zahodyty-u-vody-ukrajinskyh-richok/