Рівень нерівності в Україні просто неприйнятний – голова Представництва ЄС

За словами Мінгареллі, Україна не може залишатися країною, де більшість населення намагається вижити на менш ніж 200 доларів, а на вулицях їздять сотні Porsche, Ferrari та Lamborghini.

 Рівень нерівності в Україні просто неприйнятний, оскільки в такій ситуації досягти стійкого економічного зростання неможливо.

Про це заявив голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хьюг Мінгареллі на 14 щорічної інвестиційної конференції Dragon Capital у Києві. “Багато хто з вас ультраліберали, я – ні. Я вірю, що після певного рівня соціальної нерівності неможливо досягти стійкого зростання. У цій країні рівень нерівності просто неприйнятний. Ви не можете бути країною, де більшість населення намагається вижити на менш ніж 200 доларів, коли у вас сотні Porsche, Ferrari та Lamborghini (елітні марки автомобілів – УНІАН) на вулицях. Так не може продовжуватися. Соціальна згуртованість дуже важлива”, – сказав Мінгареллі.

https://economics.unian.ua/finance/10026065-riven-nerivnosti-v-ukrajini-prosto-nepriynyatniy-golova-predstavnictva-yes.html