РФ звозить до Криму іноземних дітей як “живий щит” від контрнаступу ЗСУ – литовський депутат

Під прикриттям музичного конкурсу окупанти заманюють на півострів дітей з різних країн.

Кремль запрошує до Криму дітей з усіх куточків РФ та інших країн світу, аби прикритися ними як “живим щитом” у разі контрнаступу ЗСУ.

Про це повідомив депутат литовського Сейму Лаурінас Кащюнас.

За його інформацією, Росія в різних країнах світу організовує групи дітей, яких запрошують найближчим часом приїхати на відпочинок або на різні культурно-просвітницькі заходи в окупованому Криму.

Під прикриттям музичного конкурсу групи переможців – дітей у віці 12-13 років з Казахстану, Ізраїлю, Бельгії, Марокко, Таджикистану, Єгипту, Вірменії та інших країн – запрошують відправитися найближчим часом в дитячий табір “Артек”  (2014 року “Артек” був привласнений окупаційною владою РФ в Криму. – Ред.).

Також організовано різні інші заходи.

На думку литовського депутата, Росія робить це із двома цілями.

  • 1. спробувати скласти враження, що Крим є “законною частиною РФ” і спробувати заперечити факт окупації.

“Проте головна мета наразі набагато цинічніша: росіяни хочуть використати дітей в якості “живого щита”, дітей на тлі майбутньої української військової контрнаступної операції, в якій безсумнівно буде задіяний окупований півострів Крим”, – наголосив політик.

Кащюнас закликав уряди цих та інших держав вжити негайних заходів для захисту своїх неповнолітніх громадян та запобігання використовувати їх як заручників або для російської пропаганди.

Джерело: ТСН