Ресторан у Будинку профспілок, проти якого виступали активісти, тимчасово закрили

У четвер, 22 листопада, тимчасово закрили ресторан міжнародної мережі швидкого харчування KFC у Будинку профспілок у Києві.

Про це повідомив журналіст Дмитро Гнап.

“Після невеликої штовханини з охороною, вийшов адвокат фаст-фуду KFC та оголосив, що на сьогодні заклад закривається. Вимагаємо, щоб назавжди закрився”, – написав Гнап на своїй сторінці в Facebook.

Водночас PR-агенція Mainstream заявила, що в односторонньому порядку розриває контракт із компанією YUM! Brands, офіційним представником KFC в Україні.

“Всі прописані нами ризики та попередження, пов’язані з відкриттям ресторану в Будинку профспілок, не були почуті офісом KFC. А та позиція, на якій наполягає клієнт, суперечить етичним стандартам і цінностям нашої компанії”, – пояснили українські піарники.

Нагадаємо, що ввечері 21 листопада на Майдані Незалежності відбулися сутички між поліцією і членами праворадикальної організації С14, які протестували проти відкриття кафе швидкого харчування KFC в Будинку профспілок.

Поліція затримала кількох активістів. Після встановлення анкетних даних та надання пояснень їх відпустили.

https://new.nv.ua/ukr/ukraine/events/restoran-u-budinku-profspilok-proti-jakoho-vistupali-aktivisti-timchasovo-zakrili-2509040.html