Рада Європи допоможе Україні з об’єднанням територіальних громад

Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Всеукраїнська Асоціація органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Рада Європи підписали меморандум «Про співробітництво у сфері підтримки процесу об’єднання територіальних громад та створення сприятливого середовища для проведення реформи місцевого самоврядування і забезпечення широкої підтримки децентралізації влади в Україні».

Документ підписано 1 жовтня під час конференції «Міжмуніципальне співробітництво: моделі розвитку місцевого самоврядування», повідомили в прес-службі Мінрегіону.

Меморандум набирає чинності з моменту його підписання та діє до 25 грудня 2015 року. Сторони-підписанти документу співпрацюватимуть у напрямках залучення територіальних громад до процесу об’єднання відповідно до перспективних планів формування територій громад; надання методичної допомоги та консультацій щодо організації роботи місцевих рад об’єднаних територіальних громад та їх виконавчих комітетів; популяризація процесу формування спроможних громад та децентралізації влади.

“Захід.нет”

Trackbacks and pingbacks

Leave a Reply